مشاوره رایگان :
جهت مشاوره رایگان امور ثبتی و حقوقی خود فقط کافیست شماره تلفن خود را برای ما ارسال نمائید ، تا کارشناسان و وکلای مجرب ما در کمتر از ۶۰ ثانیه با شما تماس بگیرند .

ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت


ثبت شرکت یا موسسه توسط اداره ثبت شرکت های سازمان ثبت  اسناد و املاک قوه قضاییه صورت می گیرد و ارتباطی به وزارت دادگستری یا وزارت صنعت، معدن و تجارت ندارد. به منظور ثبت برخی از شرکت ها و موسسات، نیازمند اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح قانونی است.

مثل تاسیس مجموعه ای که در زمینه تصویربرداری هسته ای فعالیت دارد یا موضوعاتی که پیش از ثبت شرکت یا موسسه، نیازمند اخذ مجوز یا تاییدیه قانونی هستند.

موضوعاتی  که نیازمند اخذ مجور قانونی پیش از ثبت شرکت هستند، شامل طیف گسترده ای از موارد است.

مثل: تاسیس و ثبت نهاد پولی و اعتباری، معاملات طلا و نقره و رمز ارز، صدور ضمانت نامه، تاسیس شعبه و نمایندگی بانک خارجی یا هر نوع فعالیت مربوط به صنعت بیمه و هر نوع فعالیت مربوط به کارگزاری بورس.

هر نوع فعالیت مربوط به مشاوره بورس، سبدگردانی، پذیره نویسی، تعهد پذیره نویسی ، معامله اوراق بهادار و خدمات الکترونیکی بورس.

هر کسب و کاری برای شروع نیاز به ثبت شرکت دارد ، ثبت شرکت مهمترین و الزامی ترین مورد برای شروع کسب و کار در ایران می باشد.

با ثبت شرکت کسب و کار خود را به صورت قانونی شروع میکنید و پیشگیری میکنید از مشکلات و اتفاقاتی که ممکن است بعد از شروع کسب و کار شما بدون ثبت آن بیافتد و همچنین می توانید از مزایا و حمایت قانونی دولت استفاده کنید و با خیال راحت کسب و کار خود را شروع کنید.

ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت|سامانه ثبت ملاصدرا

ثبت شرکت خود را میتوانید به چند صورت انجام دهید و هر مورد دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد.

شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود از متداول ترین انواع ثبت در ایران هستند. به نحوی که بیشتر از ۹۸ درصد شرکت های ثبت شده را تشکیل می دهند.

مراحل ثبت شرکت به آسانی و در سه مرحله انجام می پذیرد ،شما میتونید همه این امور را به مشاورین ثبت شرکت ملاصدرا بسپارید .

 

مهمترین مزایا و ضرورت های ثبت شرکت

زمانی که شما نسبت به ثبت شرکت اقدام می کنید با انجام این کار باعث خواهد شد تا کلیه فعالیت ‌های شرکت از جمله فعالیت‌های اجرایی، حقوقی و مالی و انجام فعالیت ‌های مربوط به شرکت جنبه قانونی پیدا کرده و قابل پیگیری باشند.

همچنین شما با ثبت شرکت این امکان را خواهید داشت تا کد کارگاهی دریافت کرده و تمامی پرسنل و کارمندان خود را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دهید.

همچنین مشتریان اعتماد بالاتری نسبت به برند شما داشته و برای انجام فعالیت‌های مختلف از جمله فعالیت های آنلاین مشتری چون نمی‌تواند شما را ببیند به راحتی اعتماد کرده و محصولات و یا خدمات شما را خریداری می نماید.

شما با ثبت شرکت این امکان را خواهد داشت تا به خوبی رشد و پیشرفت نماید و در سطح ملی و همچنین سطح بین المللی مشهور شود.

همچنین با ثبت شرکت این امکان وجود دارد تا در مزایده ها و مناقصات شرکتی شرکت کرده و سود بسیار مناسبی را از این طریق ایجاد کنیم و می توان از طریق ایجاد قرارداد های کلان با سرمایه گذاران بزرگ سود مالی مناسبی به دست بیاوریم. در حالت کلی باید بگوییم که ثبت شرکت باید کلیه برنامه های شرکت جنبه رسمی و قانونی پیدا کرده و تمامی قراردادها و اسناد موجود در شرکت نیز رسمیت پیدا کنند.

مراحل ثبت شرکت

مراحلی را که ما طی میکنیم تا ثبت شرکت شما تو کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت انجام شود را در ذیل برای شما شرح داده ایم:

 ۱: داشتن شریک خوب برای ثبت شرکت

اولین قدم برای ثبت شرکت پیدا کردن شریک قابل اعتماد است . حداقل تعداد شرکا برای ثبت شرکت‌ با مسئولیت محدود ۲ نفر و شرکت‌ سهامی خاص و عام ۳ نفر میباشد. مسئولیت و حق رأی سهامداران با توجه به سرمایه‌ی اولیه‌شان تعیین می‌شود پس بهتر اینکه فردی را انتخاب کنید که به او اعتماد دارید و هدفتان از راه‌اندازی کسب‌و‌کار یکی باشد.

۲: ثبت نام درپرتال ثبت شرکت

برای ثبت نام به سایت ثبت شرکتها رفته و بعد از انتخاب پذیرش باید فرم مورد مورد نظر را به دقت مطالعه و پر کنید و در قسمت اول که عنوان ان (اطلاعات متقاضی) می باشد ، باید مشخصات خودرا کامل و با دقت وارد کنید .

۳: انتخاب اسم مناسب برای ثبت شرکت

در این مرحله که «نام‌های درخواستی» نام گزاری شده است ، شما می بایست اسامی مد نظر خود را بدون در نظر گرفتن لغت «شرکت» در ابتدای آن‌ها وارد کنید. شما مجاز به ۵ نام شرکت و نوشتن انها به ترتیب اولویت مورد نظر در فرم وارد هستین و نهایتا یکی از آن‌ها انتخاب می شود.

۴: مشخص کردن زمان و موضوع فعالیت شرکت

شما در این مرحله(تعیین زمان و فعالیت) می بایست موضوع اصلی فعالیت شرکت خود را به همراه مشخص کردن زمان

ان ؛ با انتخاب گزینه محدود یا نا محدود مشخص کنید . بهتر است که قبل از به وجود امدن مشکلات احتمالی حتما راجع به این ۲ موضوع با شرکا خود صحبت کنید تا در اینده به مشکل نخورید.

۵: درج کردن آدرس شرکت

این مرحله ثبت شرکت که «اطلاعات مرکز اصلی» نام گرفته است و از اسمش پیداست که باید ادرس کامل ما در این مرحله درج شود و بعد نوشتن کد پستی و زدن «دریافت نشانی کد پستی از اداره‌ی پست»، آدرس به‌طور اتوماتیک در سطر زیرین قرار میگیرد.

و اگر هنوز اقدام به خرید یا اجاره محل مورد نظر خود نکردین جای نگرانی نیست میتونین ادرس محل سکونت خود یا یکی از شرکا را وارد کنین و اینو بدونین تمامی مدارک شما به اون ادرس پست میشود.

۶: تعیین کردن سرمایه‌ی اولیه ثبت شرکت

اینجا مرحله «سرمایه‌ی شخص حقوقی» می باشد. شرکت‌های مسئولیت محدود باید حداقل سرمایه‌ی مد نظر خود و شرکت‌های سهامی باید تعداد سهم و ارزش اسمی آن را در این مرحله وارد کنند. حداقل سرمایه برای تأسیس یک شرکت با مسئولیت محدود مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است.

۷: وارد کردن اسم شرکا

این قسمت از ثبت شرکت لیست «اشخاص» نام دارد و باید با نوشتن اسامی و شماره ملی شریکان شرکت پر شود. اگر تعداد شرکا بیش از ۱۵۰ نفر باشد، باید لیستی را که در این قسمت از سایت قرار داده شده است ، دانلود و تکمیل کنید و به همراه مدارک مورد نیاز به واحد ثبتی مربوطه پست کنید. برای ادامه دادن مرحله‌ی ثبت‌نام و رفتن به مرحله‌ی بعد باید اسم حداقل یکی از شرکا وارد شود.

۸: تعیین کردن سمت اشخاص برای ثبت شرکت

در مرحله‌ی سمت اشخاص ثبت شرکت شما باید سمت مورد نظر (مانند مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و …) و زمان شروع فعالیت‌های آن‌هر یک وارد شود.

 ۹: وارد کردن سهام اشخاص برای ثبت شرکت

در اخر این مرحله با انتخاب اسم هر یک از شرکا باید مقدار سهم یا سرمایه‌شان مشخص شود.

۱۰: تعیین روابط بین اشخاص

اطلاعات مربوط به نماینده‌ی شرکت و اختیارات آن در این قسمت باید تکمیل شوند.

۱۱: ثبت شعب شرکت

اگر قصد دارید برای شرکت خود شعبه ثبت کنید باید اطلاعات ان را در این قسمت وارد کنید. جایگاه ها در شعب مربوطه در مرحله‌ی بعد مشخص می‌شوند. برای تعیین اسم شعبه نباید از اسم شرکت اصلی و کلمه‌ی «شعبه» استفاده کنید. اگر در حال حاضر قصد ثبت شعبه ندارید، می‌توانید از این مرحله عبور کنید..

۱۲: انتخاب روزنامه‌ی سالی/مالی

روز و ماه سال مالی خود را در این قسمت وارد می کنید و سپس روزنامه‌ی مؤسسه یا شرکت خود را از لیست اسامی موجود انتخاب کنید..

۱۳: وارد کردن متن صورت‌جلسه

در صفحه این مرحله و طبق توضیح سایت باید صورت‌جلسه مؤسسین، هیئت مدیره یا رکن اداره‌کننده‌ی متناظر با نوع شخصیت حقوقی انتخابی را به‌طور کامل بنویسید.

۱۴: اظهارنامه /تقاضانامه

متن اظهارنامه یا تقاضانامه‌ی خود را در این بخش وارد کنید.

۱۵: تکمیل اساسنامه

در این مرحله و با زدن «دریافت متن اساسنامه» فرمی برای شما نمایان میشود می‌شود که بر اساس اطلاعات واردشده در قسمت‌های قبلی تکمیل شده است. اگر اشتباهی در پر کردن قسمت‌های قبلی وجود داشته باشد، می‌توانید به گام مربوطه مراجعه و آن‌ها را اصلاح کنید. همچنین یک سری قوانین در پایین آن ذکر می‌شود که بهتر است آن‌ها را دقیقا مطالعه کنید.

۱۶: تکمیل شرکت‌نامه

این مرحله مانند مرحله‌ی قبل است و با زدن «دریافت متن شرکت‌نامه» متن آن در کادر پایینی ظاهر می‌شود و قابل تغییر است..

۱۷: تکمیل خلاصه اظهارنامه/تقاضانامه

این مرحله شبیه ۲ مرحله‌ی قبل می باشد و در آن نوشته شده است که اگر اطلاعات و مدارکتان کامل باشد و قابلیت صدور آگهی داشته باشد، منجر به آگهی خواهد شد..

۱۸: تکمیل مدارک

مدارک ثبت شرکت عبارتند از

۲ شرکت‌ نامه

۲ تقاضانامه

۲ اساسنامه

 • اصل مجوز فعاليت از مراجع مرتبط در مواردی که ثبت موضوع نياز به مجوز داشته باشد.
 • تصوير برابر با اصل مدارک احراز هويت کليه شرکا و مديران و هیئت نظارت، در صورت داشتن هيئت نظارت در مواردي که تعداد شرکا بيش از ۱۲ نفر باشند.
 • اصل گواهي عدم سوءپيشينه جهت اعضاء هیئت مديره و مديرعامل
 • دو نسخه صورت‌جلسه مجمع عمومی مؤسسین
 • اصل وکالت‌نامه وکيل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکيل صورت پذيرد
 • ارائه اقرارنامه مدیران و بازرسان
 • چنانچه این مدارک را تکمیل کرده‌اید، تیک تأیید مدارک مورد نیاز را زده و پذیرش نهایی را بزنید.

موضوعات مربوط به ثبت شرکت های تعاونی و شرکت بیمه

در ابتدای گفتار عرض شد که ثبت شرکت تعاونی، از جمله موضوعاتی است که نیازمند اخذ مجوز قانونی است. کلیه شرکت های تعاونی که با موضوع فعالیت مختلف تاسیس می شوند، بایستی به منظور ثبت و تغییرات خود از اداره تعاون استان محل فعالیت، مجوز دریافت کنند. مرجع صدور مجوز نیز  وزارت تعاون است.

چندین نام است که اگر یک تعاونی قصد ثبت شرکتی به این نام داشته باشد، بایستی نسبت به اخذ مجوز اقدام کند.

دقت کنید که به منظور تاسیس شرکت بیمه ای، بایستی مجوز اخذ کنید و سپس نسبت به تاسیس شرکت اقدام کنید. ثبت تاسیس و تغییرات کلیه شرکت های بیمه ای با موضوع تصدی هر نوع خدمات بیمه ای و نمایندگی بیمه و کارگزاری خدمات بیمه ای، نیازمند اخذ مجوز است.

عرضه خدمات بیمه ای با رعایت قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری مصوبات شورای عالی بیمه، دستورالعمل ها و مفاد قرارداد نمایندگی بیمه، صورت می گیرد. اگر در نام شرکت یا موسسه شما، یکی از نام های: بیمه، خدمات بیمه ای، نمایندگی بیمه، کارگزاری خدمات بیمه ای قرار بگیرد، بایستی پیش از ثبت شرکت، نسبت به اخذ مجوز اقدام کنید.

مرجع صدور مجوز برای تاسیس شرکت بیمه ای، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران. بر اساس دستورالعمل های  مصوب و صرفا نمایندگی بیمه ای از بیمه اصلی نیز ، می توان مجوز لازم را کسب کرد.

برای  اطلاع از شرایط ثبت و تاسیس شرکت بیمه بایستی به سایت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نشانی: https://www.centinsur.ir/ مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید. برای اطلاع از شرایط جدید ثبت تعاونی به سایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشانی: mcls.gov.ir مراجعه نمایید.

مرحله‌ی پایانی ثبت شرکت: پست کردن مدارک

در اخر بعد از پر کردن فرم‌های بالا باید همه ی مدارک لازم را آماده و به امضای همه‌ی شرکا برسد و برای اداره‌ی ثبت شرکت‌ها در تهران و از طریق پاکت‌های مخصوص ارسال کنید. شما می‌توانید وضعیت پرونده‌ی خود را از طریق کد رهگیری که در ثبت‌نام اینترنتی به شما اختصاص داده می شود ؛ از طریق سامانه پیگیری کنید. بعد از گذشت مدت‌زمان مشخص شده و بررسی مدارک، ۳ حالت پیش می‌آید.

ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت|سامانه ثبت ملاصدرا

 رد شدن پرونده

اگر مدارک شما دارای نقص فنی باشد که قابل برطرف کردن نباشند، شرکت شما قابلیت ثبت شدن را نخواهد داشت و در این دسته قرار خواهد گرفت. در این شرایط شما باید دوباره مراحل بالا را تکرار و اقدام به اخذ کد رهگیری جدید نمایید.

ناقص بودن پرونده

این حالت زمانی اتفاق می‌ افتد که مدارک شما دارای نقص باشد؛ اما این نقص‌ها قابل جبران شدن باشند. شما باید طبق ابلاغیه‌ای که برایتان ارسال می گردد نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام فرمایید.

صدور آگهی

 

در چنین وضعیتی یعنی اداره‌ی ثبت شرکت‌ها با درخواست شما موافقت کرده و شما باید برای صدور آگهی اقدام فرمایید. البته پیش از آن باید به ‌صورت حضوری به اداره‌ی ثبت شرکت مراجعه و پس از امضای دفاتر مدارک خود را دریافت کنید. دراخر باید به سایت روزنامه رسمی شرکت مراجعه کنید و پس از پرداخت مبالغ لازم، آگهی تأسیس خود را در روزنامه رسمی کل کشور درج فرمایید. بعد از چاپ روزنامه رسمی باید دفاتر پلمپ تجاری یعنی دفتر کل و روزنامه‌ی شرکت را دریافت کنید. تا چند ماه بعد از تاریخ ثبت شرکت نیز فرصت تا نسبت به تشکیل پرونده‌ی مالیاتی اقدام و کد اقتصادی اخذ کنید.

ثبت شرکت فوری

هر گاه دو یا چند نفر بخواهند یک فعالیت تجاری را شروع کنند که ضمانت بیشتری داشته باشد .و یکی یا چند تن از شرکا کلیه مسئولیت ها و تعهدات شرکت را تضمین کند. می توانند آنرا به صورت تضامنی ثبت می کنند.

سامانه  ثبت شرکت

به منظور بارگذاری مدارک جهت ثبت شرکت یا موسسه بایستی به سامانه ثبت شرکت به نشانی: https://sherkat.ssaa.ir/ مراجعه کنید. این سامانه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک  قوه قضاییه بوده و ورود به آن نیازمند غیر فعال کردن فیلترشکن است. به منظور تاسیس شخصیت حقوقی، بایستی روی گزینه اول از سمت راست کلیک کنید.

ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت|سامانه ثبت ملاصدرا

شرکت مسئولیت محدود و سهامی  خاص، از متداول ترین نوع شرکت ها هستند که در ایران توسط افراد ثبت می شود. بعضی  از شرکت ها  پیش از ثبت ، نیازمند به اخذ مجوز قانونی است. مثلا برای تاسیس شرکتی در حوزه  پولی و بانکی، بایستی مجوز بانک مرکزی اخذ شود. همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید، تاسیس هر شرکت یا موسسه در حوزه پولی و بانکی یا صندوق قرض الحسنه یا شرکت های واسپاری و صرافی، نیازمند دریافت مجوز از بانک مرکزی است.

ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت|سامانه ثبت ملاصدرا

اگر شما نمی دانید که شرکت یا موسسه ای که قصد ثبت ان را دارید، نیازمند اخذ مجوز هست یا خیر، لطفا این pdf را ملاحظه کنید.

ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت|سامانه ثبت ملاصدرا

به منظور تاسیس شرکت بایستی اطلاعات بالا را داشته باشید:

 • تقوم سال مالی
 • نوع مالکیت
 • شروع سال مالی
 • وضعیت شعبه
 • نوع گروه
 • تلفن
 • پست الکترونیک
 • استان و شهرستان واحد ثبتی
 • کدپستی که از اداره پست نیز می توان آن را دریافت کرد و برای ثبت شرکت الزامی است. البته اگر هر نوع مغایرت در آدرس قانونی فراخوانی شده از بانک اطلاعات شرکت پست رامشاهده کردید، درخواست اصلاح خود را از طریق لینک ایجاد شده در سامانه کدپستی به نشانی: post.ir اعلام کنید. درج کد پستی صحیح اقامتگاه قانونی شما ضروری است.

دقت کنید پس از ثبت  شرکت و صدور شماره ثبت برای شرکت یا موسسه شما، پرونده ثبت شرکت شما به اداره مالیاتی استان محل فعالیت اعلام و بایستی به نسبت به تشکیل پرونده و دریافت شناسه اقتصادی اقدام  کنید. در غیر اینصورت از کلیه بخشودگی ها و معافیت های مالیاتی ،محروم شده و دفاتر قانونی شما نیز امکان ثبت و ارسال اظهارنامه  مالیات عملکرد را نخواهید داشت.

به منظور دریافت هر نوع مشاوره حقوقی و مالیاتی و ثبت شرکت یا موسسه و تغییر آن به خصوص دریافت هر نوع گواهینامه و استاندارد و مجوز صنفی برای شرکت یا موسسه خود می توانید از مشاوران هلدینگ ملاصدرا در اسرع وقت بهره مند شوید.

عدم ثبت شرکت چه مشکلاتی ایجاد می‌کند؟

در صورتی که فرایند ثبت شرکت انجام نشود می‌تواند خطرات و مشکلات فراوانی را بری صاحبان و سهام داران به همراه داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

هنگامی که شما مجموعه خود را ثبت نکنید فعالیت‌های انجام شده نمی تواند در چهارچوب قانون صورت بگیرد و وجه قانونی نخواهد داشت. به همین سبب بسیاری از شرکت های همکار و حتی مشتریان نمی توانند با اطمینان خاطر همکاری خود را با مجموعه مذکور ادامه دهند.

شرکت‌های ثبت نشده بر اساس قانون امکان حضور در مجامع رسمی و مشارکت در مناقصه‌ها و مزایده‌ها را نخواهند داشت. این موضوع می تواند منافع مالی و اجتماعی آن ها را به خطر بیندازد.

عدم ثبت شرکت می تواند مشکلاتی نظیر عدم امکان استفاده از امتیازات قانونی اشخاص حقوقی را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال برخی از معافیت های مالیاتی و قانونی و یا برخی امتیازات اقتصادی که برای پیشرفت و توسعه آن ها در نظر گرفته شده است نمی‌تواند برای پیشرفت این گونه مجموعه ها مورد استفاده قرار گیرد.

عدم ثبت و پذیرش مسئولیت‌ها و تعهدات از جانب شرکا از دیگر مواردی است که می‌تواند برای شرکت‌های ثبت نشده مشکلات فراوانی ایجاد کند. هنگامی که شما مجموعه‌ای را ثبت می کنید کلیه مسئولیت‌ها، درصد سهم و مشارکت اعضا و تعهدات قانونی آن ها را به ثبت می‌رسانید و به این ترتیب در صورتی که در خصوص هر یک از موارد فوق تخطی از قانون صورت پذیرد امکان پیگیری آن در مجامع قانونی برای سایر اعضا فراهم است.

در صورتی که شرکت خود را ثبت نکنید نمی‌توانید آن را قالب اعطا نمایندگی و یا حتی جذب نمایندگی برند‌های بزرگ توسعه دهید. دریافت نمایندگی از مجموعه‌های داخلی و خارجی مستلزم ثبت شرکت و رسمیت بخشیدن به فعالیت‌هایی است که از سوی شما انجام می شود.

ثبت شرکت و انتخاب نام شرکت

روش‌های انتخاب نام شرکت در هنگام ثبت شرکت
از مهم‌ترین مراحل در ثبت شرکت، انتخاب یک نام مناسب برای شرکت می‌باشد که وجود این نام هویتی به شرکت خود می‌بخشد و نام اختصاصی برای شرکت می‌باشد و کسی اجازه سوءاستفاده از خدماتی که از این شرکت ارائه می‌شود نمی‌تواند داشته باشید.

همانطوری‌که مستحضر می‌باشید یکی از مهم‌ترین مراحل در ثبت شرکت انتخاب نام شرکت می‌باشد. برای انتخاب نام شرکت باید حداقل سه کلمه وجود داشته باشد و لازم است که در زمان ثبت شرکت‌ در سامانه مربوطه ۵ نام را به سازمان ثبت شرکت‌ها پیشنهاد دهید. اداره ثبت شرکت‌ها با توجه به امکان یا رد صلاحیت نام پیشنهادی متقاضیان یکی از پنج مورد انتخابی را تایید و برای ثبت شرکت نهایی می‌نمایند.

ممکن است مراحل انتخاب نام شرکت کمی زمان ببرد چرا که اگر دقت کافی در زمان ثبت‌نام وجود نداشته باشد ممکن است نام‌های پیشنهادی شما رد صلاحیت شوند و متقاضی مجبور به انتخاب نام جدید و دیگری می‌باشد.

و در انتها باید گفت که در این مقاله ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت تا حدودی با مفهوم شرکت و در ادامه قوانین مربوط به مالیات و مباحث مربوط به آن آشنا شدیم.

همچنین شرایط ثبت شرکت و خدمات ثبت دفاتر ثبت شرکت‌ها که همگی جزو خدمات دفاتر ثب شرکت نیز می‌باشد معرفی شد، امیدوارم این مقاله ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت برای شما مفید واقع شده باشد

هلدینگ ملاصدرا مفتخر است آمادگی خود را جهت ارائه خدمات ثبت داخلی و بین المللی در کشور های خارجی را اعلام کند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید

ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت|سامانه ثبت ملاصدرا

مشاوره ثبت شرکت , لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در اداره ثبت شرکتها , سامانه ثبت شرکتها , استعلام شماره ثبت شرکت , ثبت شرکتها روزنامه رسمی , شرایط ثبت شرکت , ثبت شرکت ارزان , ثبت شرکت چگونه انجام میشود , راهنمای ثبت شرکت , http irsherkat ssaa ir , سامانه ثبت شرکت , جستجوی شرکت های ثبت شده , استعلام ثبت شرکتها , آدرس اداره ثبت شرکتها تهران , ثبت اسم شرکت , استعلام ثبت شرکت , جستجوی شرکت های ثبت شده , استعلام شرکت در روزنامه رسمی , سامانه ثبت شرکت ها , ثبت شرکت در تهران , سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور , ثبت شرکت سایت , ثبت نام شركت , اداره ثبت شرکتها شخصیت حقوقی , لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در اداره ثبت شرکتها , آدرس اداره ثبت شرکتها تهران , استعلام کد اقتصادی و شناسه ملی , ثبت نام در روزنامه رسمی , هزینه آگهی روزنامه رسمی , پیگیری چاپ آگهی در روزنامه رسمی , شرایط ثبت شرکت در ایران , آدرس اداره ثبت شرکتها تهران , منظور از شروع سال مالی در ثبت شرکت چیست , تعریف شرکت خصوصی , شرکتها , شرکت یعنی چه , شرکت ثبت شرکت , خطرات ثبت شرکت , اداره ثبت شرکت ها , برای تاسیس شرکت چه باید کرد , چگونه شرکت ثبت کنیم , چگونه ثبت شرکت کنیم , هم معنی شرکت , شرکت کجاست , اداره ثبت شرکتها تهران , ثبت‌شرکت , ثبت شرکتهای تهران , ثبتشرکت , ثبت شرکته

gg.gg | v.ht| rb.gy | opizo.com | bit.ly | shorl.com | is.gd | 0rz.tw | urly.ir | v.gd | tinyurl.com | cutt.ly

Medium | reddit | teletype | idat | percept | medad

Call Now

ثبت شرکت چیست و مراحل ثبت شرکت|سامانه ثبت ملاصدرا