آدرس ایمیل

شماره تماس

آدرس

میدان آرژانتین خیابان الوند بن بست برمک پ ۳

ثبت شرکت

برترین شرکت ثبتی و حقوقی

از ناگفته ها پیداست که برای استفاده حداکثری در اقتصاد سرمایه پایه و دانش بنیان ایران عصر 1401 و استفاده از معافیت های مالیاتی و اخذ تسهیلات مالی و بانکی و اعتباری، تاسیس شرکت (مسئولیت محدود تا سهامی عام) می تواند فرصت های خوبی در اختیار فعالان کسب و کار، کارآفرینان و حتی عاشقان استارتاپ ها و علاقمندان به درآمدهای دیجیتالی در عصر متاورس قرار دهد که نباید از آن غافل شود.مسائلی که قبل از ثبت شرکت نیاز به حل و فصل قانونی دارد، طیف وسیعی از موارد زیر را شامل می شود.به عنوان مثال: ایجاد و ثبت موسسات پولی و اعتباری، معاملات طلا و نقره و کد ارز، صدور ضمانت نامه، تأسیس شعب و نمایندگی بانک های خارجی یا هر نوع فعالیت مرتبط با صنعت بیمه و هر نوع فعالیت مربوط به دلالی سهام.هر گونه فعالیت مربوط به مشاوره بورس، سبدگردانی، تعهدات، معاملات اوراق بهادار و خدمات الکترونیک بورس اوراق بهادار.هر کسب و کاری برای راه اندازی نیاز به ثبت شرکت دارد، ثبت شرکت مهمترین و ضروری ترین کار برای راه اندازی کسب و کار در ایران است.با ثبت شرکت، کسب و کار خود را به صورت قانونی راه اندازی می کنید و از بروز مشکلات و اتفاقاتی که ممکن است پس از راه اندازی کسب و کار شما بدون ثبت آن رخ دهد جلوگیری کنید و همچنین می توانید از مزایای دولتی و حمایت های قانونی استفاده کرده و با خیال راحت کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

شما می توانید به روش های مختلفی شرکت خود را ثبت کنید و هر مورد مزایا و معایب خود را دارد.شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود رایج ترین انواع ثبت در ایران هستند. آنها بیش از 98 درصد از شرکت های ثبت شده را تشکیل می دهند.مراحل ثبت شرکت آسان است و در سه مرحله می توانید تمامی این سوالات را به مشاوران ثبتی ملاصدرا بسپارید.

۴۱۱۷۴ ۰۲۱

info@sabt-mollasadra.com

مشاوره رایگان :

جهت مشاوره رایگان امور ثبتی و حقوقی خود فقط کافیست شماره تلفن خود را برای ما ارسال نمائید، تا کارشناسان و وکلای مجرب ما در کمتر از ۶۰ ثانیه با شما تماس بگیرند .

تماس آنی

هلدینگ بین المللی ملاصدرا

ثبت شرکت


هلدینگ بین المللی ملاصدرا

0:00
0:00

طریقه استعلام شرکت

استعلام شرکت یکی از کارهایی است که برای پی بردن به بعضی مسائل قانونی به آن احتیاج پیدا می کنیم . اگر می خواهید با یک شرکت وارد معامله شوید، اگر می خواهید نام شرکت خود را انتخاب کنید ، اگر می خواهید برای یک شرکت کار کنید و … نیاز دارید از قانونی بودن شرکت مطمئن شوید.شماره ثبت برای شرکتها در حکم شماره شناسنامه برای فرد است . هر شرکت پس از ثبت رسمی در اداره ثبت ، دارای یک شماره ثبت خواهد شد . شماره ثبت یکی از موارد مهم جهت استعلام ثبت شرکت به حساب می آید.

شماره ثبت شرکت :

-ثابت است و هیچ تغییری نمی کند.

-شرکت هایی که شماره ثبت دریافت نکرده اند غیرمجاز و غیرقانونی هستند.

-از طریق این شماره می توان به کل اطلاعات شرکت دسترسی پیدا کرد.

-قابل شناسایی بودن شرکت از طریق شماره ثبت

-دایر بودن شرکت مادامی که کد ثبتی دارند.


چگونه می توان قانونی بودن شرکت ها را استعلام نمود؟

همه انواع شرکت ها اعم از مسئولیت محدود ، سهامی خاص و یا هر نوع دیگر ، وقتی به ثبت می رسند یک شماره ثبت اختصاصی دارند . شرکت ها را از طرق زیر می توان استعلام نمود.

  • اولین روش استعلام شرکت:
  • دومین روش استعلام شرکت:
  • سومین روش استعلام شرکت:
اولین روش استعلام شرکت:

مهمترین و مطمئن ترین منبع قابل استناد برای همه اشخاص حقیقی و حقوقی ، ارگانها و سازمانهای خصوصی و دولتی ، سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است .تنها شرکتهایی دارای اعتبار قانونی هستند که در این سامانه موجود باشند.برای استعلام نام شرکت از طریق این سامانه به اطلاعات زیر نیاز دارید :

1- نام شرکت

2- شماره ثبت شرکت

3- شناسه ملی شرکت

اگر تنها یکی از موارد را هم در دسترس دارید ، نگران نباشید چراکه می توانید با داشتن یکی از اطلاعات فوق ، به اطلاعات کلی شرکت دسترسی پیدا کرد و شناسنامه شرکت را مطالعه نمود.

دومین روش استعلام شرکت:

موارد مهم و حیاتی شرکتها در روزنامه رسمی کشور آگهی می شود. اگر میخواهید بدانید که یک شرکت خاص به ثبت رسیده است یا نه می توانید با مراجعه به سایت روزنامه رسمی کشور به نشانی http://rrk.ir به اطلاعات شرکت دسترسی پیدا کنید. همچنین از طریق این سایت می توانید پرینت روزنامه رسمی شرکت خود را نیز داشته باشید. برای استعلام از طریق روزنامه رسمی نیز با داشتن یکی از اطلاعات نام شرکت ؛ شماره ثبت شرکت و یا شناسه ملی شرکت می توانید به اطلاعات شرکت مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.پس از ورود به سامانه به قسمت آگهی های قانونی مراجعه کنید ؛ اطلاعاتی که در فرم مربوطه وجود دارد را پر کنید و بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

سومین روش استعلام شرکت:

سامانه اداره ثبت شرکت ها، جهت هرگونه استعلامی به طور رایگان در دسترس شماست. مراجعات به اداره ثبت شرکت ها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه http://irsherkat.ssaa.ir انجام می گیرد.شما می توانید تمامی اطلاعات از قبیل بخشنامه ها شیوه نامه های اجرایی ثبت شرکت ها و اطلاع رسانی ها و تنظیم درخواست ها را از طریق این سامانه پیگیری کنید.

دلایل استعلام شرکت

اسعتلام شرکت ها دلایل گوناگونی می توان داشته باشد. به طور مثال ممکن است شما در حال مذاکره با یک شرکت ، برای عقد یک قرارداد کاری مهم باشید . اگر مبلغ این قرارداد و اعتبار آن بالا باشد استعلام شرکت یادشده می تواند بسیار باهمیت و ضروری باشد.یا شاید بخواهید به استخدام یک شرکت درآیید. اطلاع از اعتبار و رسمی بودن شرکت در چنین شرایطی بسیار مهم است.در مواردی نیز ممکن است بخواهید اقدام به خرید یک شرکت ثبت شده کنید . برای اطلاع از تاریخ ثبت و اعتبار آن شرکت نیاز دارید که استعلام بگیرید.به هرحال دلایل متعددی برای اطمینان از صحت اطلاعات یک شرکت وجود دارد. استعلام شرکت قبل از هر اقدامی عاقلانه ترین کاری است که می توانید انجام دهید.

مزایای استعلام ثبت شرکت

-اطلاع از قانونی بودن شرکت، اطلاع از نوع شرکت ثبت شده ( مسئولیت محدود ، سهامی خاص یا عام و ..)، با اطمینان کامل می توانید اقدام به هرگونه مشارکت با شرکت ها کنید، اطلاع از کلیه اطلاعات شرکت ( محل کار نوع فعالیت و …)-

اطلاعاتی که پس از استعلام بدست می آورید شامل موارد زیر است :

۱- نام ثبت کننده شخصیت حقوقی

۲- شناسه ملی شخصیت حقوقی

۳- تاریخ تاسیس شخصیت حقوقی

۴- تاریخ ثبت آخرین تغییرات شرکت

۵- نام کامل شخصیت حقوقی

۶- نوع شخصیت حقوقی (اعم از سهامی خاص، با مسئولیت محدود، موسسه غیر تجاری و غیره)

۷- شماره ثبت شخصیت حقوقی

۸- اداره کل ثبت کننده

۹- واحد ثبتی ثبت کننده

۱۰- کد پستی شخصیت حقوقی

۱۱- محل اقامت قانونی

۱۲- وضعیت شخصیت حقوقی

مراحل ثبت شرکت

مراحلی را که ما طی میکنیم تا ثبت شرکت شما تو کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت انجام شود را در ذیل برای شما شرح داده ایم:

1: داشتن شریک خوب برای ثبت شرکت

اولین قدم برای ثبت شرکت پیدا کردن شریک قابل اعتماد است. حداقل تعداد شرکا برای ثبت شرکت‌ با مسئولیت محدود ۲ نفر و شرکت‌ سهامی خاص و عام ۳ نفر میباشد. مسئولیت و حق رأی سهامداران با توجه به سرمایه‌ی اولیه‌شان تعیین می‌شود پس بهتر اینکه فردی را انتخاب کنید که به او اعتماد دارید و هدفتان از راه‌اندازی کسب‌و‌کار یکی باشد.

2: ثبت نام درپرتال ثبت شرکت

برای ثبت نام به سایت ثبت شرکتها رفته و بعد از انتخاب پذیرش باید فرم مورد مورد نظر را به دقت مطالعه و پر کنید و در قسمت اول که عنوان ان (اطلاعات متقاضی) می باشد ، باید مشخصات خودرا کامل و با دقت وارد کنید.

3: انتخاب اسم مناسب برای ثبت شرکت

در این مرحله که «نام‌های درخواستی» نام گزاری شده است ، شما می بایست اسامی مد نظر خود را بدون در نظر گرفتن لغت «شرکت» در ابتدای آن‌ها وارد کنید. شما مجاز به ۵ نام شرکت و نوشتن انها به ترتیب اولویت مورد نظر در فرم وارد هستین و نهایتا یکی از آن‌ها انتخاب می شود.

4: مشخص کردن زمان و موضوع فعالیت شرکت

شما در این مرحله(تعیین زمان و فعالیت) می بایست موضوع اصلی فعالیت شرکت خود را به همراه مشخص کردن زمانان ؛ با انتخاب گزینه محدود یا نا محدود مشخص کنید . بهتر است که قبل از به وجود امدن مشکلات احتمالی حتما راجع به این 2 موضوع با شرکا خود صحبت کنید تا در اینده به مشکل نخورید.

5: درج کردن آدرس شرکت

این مرحله ثبت شرکت که «اطلاعات مرکز اصلی» نام گرفته است و از اسمش پیداست که باید ادرس کامل ما در این مرحله درج شود و بعد نوشتن کد پستی و زدن «دریافت نشانی کد پستی از اداره‌ی پست»، آدرس به‌طور اتوماتیک در سطر زیرین قرار میگیرد و اگر هنوز اقدام به خرید یا اجاره محل مورد نظر خود نکردین جای نگرانی نیست میتونین ادرس محل سکونت خود یا یکی از شرکا را وارد کنین و اینو بدونین تمامی مدارک شما به اون ادرس پست میشود.

6: تعیین کردن سرمایه‌ی اولیه ثبت شرکت

اینجا مرحله «سرمایه‌ی شخص حقوقی» می باشد. شرکت‌های مسئولیت محدود باید حداقل سرمایه‌ی مد نظر خود و شرکت‌های سهامی باید تعداد سهم و ارزش اسمی آن را در این مرحله وارد کنند. حداقل سرمایه برای تأسیس یک شرکت با مسئولیت محدود مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است.

7: وارد کردن اسم شرکا

این قسمت از ثبت شرکت لیست «اشخاص» نام دارد و باید با نوشتن اسامی و شماره ملی شریکان شرکت پر شود. اگر تعداد شرکا بیش از ۱۵۰ نفر باشد، باید لیستی را که در این قسمت از سایت قرار داده شده است ، دانلود و تکمیل کنید و به همراه مدارک مورد نیاز به واحد ثبتی مربوطه پست کنید. برای ادامه دادن مرحله‌ی ثبت‌نام و رفتن به مرحله‌ی بعد باید اسم حداقل یکی از شرکا وارد شود.

8: تعیین کردن سمت اشخاص برای ثبت شرکت

در مرحله‌ی سمت اشخاص ثبت شرکت شما باید سمت مورد نظر (مانند مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و …) و زمان شروع فعالیت‌های آن‌هر یک وارد شود. 

9: وارد کردن سهام اشخاص برای ثبت شرکت

در اخر این مرحله با انتخاب اسم هر یک از شرکا باید مقدار سهم یا سرمایه‌شان مشخص شود.

10: تعیین روابط بین اشخاص

اطلاعات مربوط به نماینده‌ی شرکت و اختیارات آن در این قسمت باید تکمیل شوند.

11: ثبت شعب شرکت

اگر قصد دارید برای شرکت خود شعبه ثبت کنید باید اطلاعات ان را در این قسمت وارد کنید. جایگاه ها در شعب مربوطه در مرحله‌ی بعد مشخص می‌شوند. برای تعیین اسم شعبه نباید از اسم شرکت اصلی و کلمه‌ی «شعبه» استفاده کنید. اگر در حال حاضر قصد ثبت شعبه ندارید، می‌توانید از این مرحله عبور کنید.

12: انتخاب روزنامه‌ی سالی/مالی

روز و ماه سال مالی خود را در این قسمت وارد می کنید و سپس روزنامه‌ی مؤسسه یا شرکت خود را از لیست اسامی موجود انتخاب کنید.

13: وارد کردن متن صورت‌جلسه

در صفحه این مرحله و طبق توضیح سایت باید صورت‌جلسه مؤسسین، هیئت مدیره یا رکن اداره‌کننده‌ی متناظر با نوع شخصیت حقوقی انتخابی را به‌طور کامل بنویسید.

14: اظهارنامه /تقاضانامه

متن اظهارنامه یا تقاضانامه‌ی خود را در این بخش وارد کنید.

15: تکمیل اساسنامه

در این مرحله و با زدن «دریافت متن اساسنامه» فرمی برای شما نمایان میشود می‌شود که بر اساس اطلاعات واردشده در قسمت‌های قبلی تکمیل شده است. اگر اشتباهی در پر کردن قسمت‌های قبلی وجود داشته باشد، می‌توانید به گام مربوطه مراجعه و آن‌ها را اصلاح کنید. همچنین یک سری قوانین در پایین آن ذکر می‌شود که بهتر است آن‌ها را دقیقا مطالعه کنید.

16: تکمیل شرکت‌نامه

این مرحله مانند مرحله‌ی قبل است و با زدن «دریافت متن شرکت‌نامه» متن آن در کادر پایینی ظاهر می‌شود و قابل تغییر است.

17: تکمیل خلاصه اظهارنامه/تقاضانامه

این مرحله شبیه ۲ مرحله‌ی قبل می باشد و در آن نوشته شده است که اگر اطلاعات و مدارکتان کامل باشد و قابلیت صدور آگهی داشته باشد، منجر به آگهی خواهد شد.

18: تکمیل مدارک

مدارک ثبت شرکت

2 شرکت‌ نامه، 2 تقاضانامه، 2 اساسنامه

اصل مجوز فعاليت از مراجع مرتبط در مواردی که ثبت موضوع نياز به مجوز داشته باشد.

تصوير برابر با اصل مدارک احراز هويت کليه شرکا و مديران و هیئت نظارت، در صورت داشتن هيئت نظارت در مواردي که تعداد شرکا بيش از ۱۲ نفر باشند.

اصل گواهي عدم سوءپيشينه جهت اعضاء هیئت مديره و مديرعامل

دو نسخه صورت‌جلسه مجمع عمومی مؤسسین

اصل وکالت‌نامه وکيل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکيل صورت پذيرد

ارائه اقرارنامه مدیران و بازرسان

چنانچه این مدارک را تکمیل کرده‌اید، تیک تأیید مدارک مورد نیاز را زده و پذیرش نهایی را بزنید.

ثبت شرکت فوری

هر گاه دو یا چند نفر بخواهند یک فعالیت تجاری را شروع کنند که ضمانت بیشتری داشته باشد .و یکی یا چند تن از شرکا کلیه مسئولیت ها و تعهدات شرکت را تضمین کند. می توانند آنرا به صورت تضامنی ثبت می کنند.

سامانه ثبت شرکت

به منظور بارگذاری مدارک جهت ثبت شرکت یا موسسه بایستی به سامانه ثبت شرکت به نشانی: https://sherkat.ssaa.ir/ مراجعه کنید. این سامانه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه بوده و ورود به آن نیازمند غیر فعال کردن فیلترشکن است. به منظور تاسیس شخصیت حقوقی، بایستی روی گزینه اول از سمت راست کلیک کنید.

شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، از متداول ترین نوع شرکت ها هستند که در ایران توسط افراد ثبت می شود. بعضی از شرکت ها پیش از ثبت ، نیازمند به اخذ مجوز قانونی است. مثلا برای تاسیس شرکتی در حوزه پولی و بانکی، بایستی مجوز بانک مرکزی اخذ شود. همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید، تاسیس هر شرکت یا موسسه در حوزه پولی و بانکی یا صندوق قرض الحسنه یا شرکت های واسپاری و صرافی، نیازمند دریافت مجوز از بانک مرکزی است. 

اگر شما نمی دانید که شرکت یا موسسه ای که قصد ثبت ان را دارید، نیازمند اخذ مجوز هست یا خیر، لطفا این pdf را ملاحظه کنید.

به منظور تاسیس شرکت بایستی اطلاعات بالا را داشته باشید:

تقوم سال مالی

نوع مالکیت

شروع سال مالی

وضعیت شعبه

نوع گروه

تلفن

پست الکترونیک

استان و شهرستان واحد ثبتی

کدپستی که از اداره پست نیز می توان آن را دریافت کرد و برای ثبت شرکت الزامی است. البته اگر هر نوع مغایرت در آدرس قانونی فراخوانی شده از بانک اطلاعات شرکت پست رامشاهده کردید، درخواست اصلاح خود را از طریق لینک ایجاد شده در سامانه کدپستی به نشانی: post.ir اعلام کنید. درج کد پستی صحیح اقامتگاه قانونی شما ضروری است.

دقت کنید پس از ثبت شرکت و صدور شماره ثبت برای شرکت یا موسسه شما، پرونده ثبت شرکت شما به اداره مالیاتی استان محل فعالیت اعلام و بایستی به نسبت به تشکیل پرونده و دریافت شناسه اقتصادی اقدام کنید. در غیر اینصورت از کلیه بخشودگی ها و معافیت های مالیاتی ،محروم شده و دفاتر قانونی شما نیز امکان ثبت و ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد را نخواهید داشت.

به منظور دریافت هر نوع مشاوره حقوقی و مالیاتی و ثبت شرکت یا موسسه و تغییر آن به خصوص دریافت هر نوع گواهینامه و استاندارد و مجوز صنفی برای شرکت یا موسسه خود می توانید از مشاوران هلدینگ ملاصدرا در اسرع وقت بهره مند شوید.

ثبت شرکت چند منظوره

اولین قدم برای ثبت شرکت آماده کردن مدارک درخواستی است. در سامانه ثبت شرکتها پس از وارد شدن به سیستم و درخواست ثبت می توانید مراحل ثبت نامی را شروع کنید. البته که جزئیات مدارک ارسالی بسته به نوع شرکتی که می خواهید ثبت کنید متفاوت است. شرکتها در انواع مختلفی ثبت می شوند مثل

:ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، سهامی خاص ، سهامی عام ، تضامنی ، تعاونی ، مختلط سهامی و … .

اینکه شما بخواهید شرکتتان را در چه قالبی به ثبت برسانید کاملا بستگی به شرایط شما ، شرکای انتخابی تان و نوع فعالیتی که می خواهید در شرکت انجام دهید دارد.لازمه انتخاب مناسب این امر مشاوره گرفتن از کارشناسان ثبتی در این حوزه است که در این مورد تبحر خاصی دارند. با توجه به موقعیت شما می توانند بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند. رسید هزینه های ثبت شرکت را پس از واریز باید به اداره تحویل دهید.اسکن تمامی مدارک را برای بارگذاری در سایت نیاز دارید. به علاوه یکی از اقدامات مهمی که باید در این رابطه انجام دهید انتخاب نام مناسب برای شرکت تان است.

انتخاب نام شرکت قوانین خاص خود را دارد اگر نام انتخاب شده توسط شما دارای ایراداتی باشد توسط کارشناسان مربوطه اصطلاحا رد خواهد خورد و دوباره باید نام دیگری انتخاب کنید. برای اینکار شما می توانید 5 نام دلخواهتان که بر اساس قوانین انتخاب کرده اید را به اداره معرفی کنید.بعد از اینکه تمام مراحل را طی کردید نوبت به بررسی کارشناسان می رسد. پرونده شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که نقص داشته باشد نواقص به شما از طریق پنل سایت و یا از طریق پیامک به شما اعلام می شود.در این صورت برای رفع نقص باید اقدام کنید. اگر هم نقصی نداشته باشد مورد تایید قرار گرفته و آگهی شرکت صادر می شود. سپس برای آگهی در روزنامه رسمی و کثیر الانتشار باید اقدام کنید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت چند منظوره چیست ؟

مدارک لازم برای ثبت شرکت چند منظوره به شرح زیر می باشد :

_ گواهی عدم سوء پیشینه برای کلیه اعضای هیئت مدیره.

_ ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی ثبت و آخرین تغییرات آن در صورت وجود

_ دریافت دو نسخه تقاضانامه ثبت شرکت چند منظوره

_ دریافت دو برگ اساسنامه با امضای تمامی سهامداران و داشتن مهر شرکت.

_ تکمیل نمودن فرم مربوط به درخواست ثبت شرکت چند منظوره

_ پرداخت کلیه هزینه های ثبت و ارائه رسید آن به اداره ثبت شرکت ها

_ تأییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار مبنی بر دولتی نبودن شرکت چند منظوره

_ دریافت دو نسخه شرکتنامه

_ دریافت دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی هیئت مدیره و مؤسسان که توسط مدیران تأیید شده مجمع، سهامداران و بازرسان امضاء شده باشد.

_ ارائه کلیه مدارک هویتی مانند : کپی برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای هیئت مدیره، بازرسین و تمامی سهامداران، در صورتی که مدیرعامل خارج از اعضای هیئت مدیره باشد.

_ در صورتی که سهامداران و اعضاء هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند، ارائه معرفی نامه نمایندگان اجباری استاگر بخشی از سرمایه شرکت غیر نقدی باشد ( چه منقول و چه غیر منقول ) باید تقویم نامه را به کارشناس رسمی دادگستری ارائه دهید. اگر اموال منقول جزئی از سرمایه شرکت باشد باید مستندات مربوطه را ارائه دهید.

انتخاب نام برای شرکت چند منظوره

انتخاب اسامی برای شرکت ها قوانین خاصی دارد. برای اینکه در این کار به مشکل برنخورید بهتر است قبل از اقدام با این قوانین آشنایی داشته باشید. به عنوان مثال :

سه سیلابی بودن از اولین نکات مهم در انتخاب اسم شرکت است.

نام انتخابی شما باید ریشه در زبان فارسی داشته باشد، یعنی معنای خاصی بدهد.

استفاده از واژه های لاتین برای انتخاب نام ممنوع است.

ذکر اعداد به صورت حروف ( قرار دادن عدد به صورت ریاضی ممنوع است)

مغایر نبودن با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

استفاده نکردن از نام شعرا ، اندیشمندان و شخصیت های بزرگ در عصر حاضر

تکراری نبودن و قابلیت مجزا بودن از سایرین

استفاده نکردن از حروف اول نام شرکا

شما باید از اسامی خاص استفاده کنید یعنی نامی که به شخص یا گروه خاصی اطلاق می شود.

heavy

قوانین و مقررات ثبت شرکت خارجی در ایران

به منظور ثبت شرکت خارجی یا ثبت شعبه خارجی در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی شرکت متقاضی باید ابتدا دارای یک شرکت اصلی یا مادر در کشور خود باشد. در واقع ارائه مستندات شرکت مادر و متقاضیان موسس ثبت شعبه در ایران نشان دهنده اعتبار شرکت می باشد. به منظور اطمینان از این موضوع باید مدارک معتبری توسط مراجع ذی صلاح از کشور متقاضی ارائه شود و سپس باید این مدارک توسط کنسولگری ایران در کشور متقاضی تایید شود.

مدارک الزامی برای ثبت شرکت خارجی در ایران

اظهارنامه ثبت به زبان فارسی

اساسنامه ای از شرکت اصلی ترجمه شده به فارسی

ارائه اختیارنامه شرکت نماینده در ایران به زبان فارسی

مجوز یا موافقتنامه وزارتخانه یا سازمان دولتی یا هر یک از نهادهای دولتی یا وزارتخانه ای دیگر در ایران

به موجب اظهارنامه ارسالی توسط متقاضی باید موارد زیر در متن این اظهارنامه موجود باشد

نام کامل حقوقی شرکت

نوع قالب حقوقی شرکت

میزان سرمایه شرکت

تابعیت شرکت

مرکز اصلی فعالیت شرکت به همراه ادرس دقیق

آخرین بیلان مالی مربوط به شرکت مادر

شرایط ثبت شرکت در کشور خودشان ( تاریخ، تقاضا، مدارک مرتبط )

موضوع فعالیت شرکت و موضوع فعالیت شعبه در ایران

محل فعالیت شعب مورد نیاز در ایران

نام نمایندگی یا نمایندگی های این شرکت در ایران به همراه مشخصات کامل شرکت

نام نماینده و یا نمایندگان مقیم شرکت در ایران برای دریافت مدارک و مستندات و ابلاغیه های شرکت

تعهد نامه ارسال بیلان مالی سالیانه شرکت برای مرجع ثبت شرکت ها

برای ثبت شعبه خارجی مدارک زیر الزامی است

اظهارنامه فارسی شرکت

کپی برابر اصل ثبت شرکت اصلی در ایران

کپی برابر اصل اختیارنامه نماینده یا مدیر شعبه ایران

پس از ارائه این اسناد به اداره مرکزی ثبت شرکت در ایران موضوع ثبت شرکت بررسی و شرکت یا شعبه ثبت و نهایتا در روزنامه رسمی کشور و یک یا چند روزنامه کثیر الانتشار موضوع ثبت شرکت اعلام و با امضا مدیر کل ثبت اسناد مملکتی سندی دال بر ثبت شرکت یا شعبه شرکت خارجی در ایران صادر می شود که در ان باید اطلاعات زیر آورده شده باشد:

نام کامل شرکت به همراه نوع قالب شرکت

آدرس و مشخصات شرکت مادر

میزان سرمایه شرکت

تاریخ و زمان ثبت شرکت مادر در کشور خودش

نوع تابعیت شرکت

موضوع فعالیت شرکت

تاریخ ثبت شرکت یا شعبه در ایران

امضا مدیریت ثبت اسناد مملکتی در ایران

بعد از طی مراحل فوق شرکت خارجی و یا شعبه خارجی در ایران دارای شخصیت حقوقی معتبر می شود. وقتی این شرکت شخصیت حقوقی خود را به دست بیاورد بین شرکت های ایرانی و این شرکت از نظر حقوقی و مزایا و تسهیلات هیچ تفاوتی وجود ندارد و در ضمن تعهدات یکسانی هم دارد.

هر چند برخی از قوانین و مقررات داخلی بخصوص در حوزه مالیاتی برای اشخاص خارجی فعال در ایران مقررات مالیاتی متفاوت مانند ماده 107 قانون مالیات های مستقیم را در نظر گرفته است.

معایب یا مشکلات احتمالی ثبت شرکت

پرداخت مالیات :

همه ی شرکت های ثبت شده در پایان هر سال مالی ملزم به ارائه اظهارنامه مالیاتی خود به اداره‌ی دارایی و پرداخت مالیات تعیین شده هستند.تعیین مقدار مالیاتی که هر شرکت موظف به پرداخت آن می باشد به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت ؛ مانند: تکمیل صحیح دفاتر مالیاتی، ارائه به موقع اظهارنامه مالیاتی به اداره دارایی، میزان درآمد شرکت و سود خالص کسب شده در پایان سالی مالی و…

در صورتی که هر یک از این موارد به درستی رعایت نشود ممکن است موجب اشتباه محاسباتی در مالیات شده و طبق قوانین ثبت شرکت مجبور به پرداخت مالیات اضافی شود. همچنین اگر شرکتی در طول سال مالی خود فعالیتی نداشته باشد می‌تواند در پایان سال اظهارنامه عدم فعالیت به دارایی ارائه نماید که در این صورت به کلی مشمول مالیات نخواهد شد.


پر کردن دفاتر مالیاتی :

تمامی شرکت های ثبت شده، هرساله موظف به تکمیل دفاتر مالیاتی پلمپ شده خود و اظهار آن به اداره‌ مالیات می‌باشند. بر خلاف تصوری که در بین افراد وجود دارد، تکمیل این دفاتر کار پیچیده‌ای نیست و تنها کافیست مواردی چون درآمدها، هزینه‌ها، بدهی‌ها، اصتهلاک‌ها و… را دقیق و به صورت شفاف در دفتر ثبت کرد.

همینطور مراحل اخذ دفاتر مالیاتی و ارائه اظهارنامه مالیاتی به اداره دارایی بسیار ساده و اگر آشنایی کافی با مراحل انجام این کارها نداشته باشید می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک انجام آن را به موسسه‌هایی مانند ثبت ملاصدرا بسپارید.


استعلام شماره ثبت شرکت چگونه است؟

استعلام شماره ثبت شرکت یکی از روش های بررسی و راستی آزمایی فعالیت های قانونی اشخاص حقوقی در کشور است. استعلام شماره ثبت شرکت از طریق یک سایت رسمی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری به ادارات دولتی در سراسر کشور نیست.

در این گزارش هلدینگ ملاصدرا، نگاهی داریم به روش استعلام شماره ثبت شرکت. اگر شما مخاطب گرامی، نسبت به تاسیس شرکت، تغییرات، انحلال، تسویه، ثبت شعبه داخل و خارج از کشور و اخذ گواهینامه و ثبت برند و اختراع و دریافت هر نوع گواهینامه و موافقت اصولی و استاندارد ملی و بین المللی برای کسب و کار خود، با پرسشی روبرو شدید، مراتب را از طریق بخش کامنت در انتهای گفتار به اشتراک بگذارید.

با ما همراه باشید.

چرا استعلام یک شرکت ضروری است؟

هر شخص حقیقی یا حقوقی در یکی از استان های کشور، به هر دلیلی نیازمند استعلام برای اطلاع از وجود شرکتی است که قصد همکاری با آن را دارد. البته شرکت های سهامی عام، صندوق های سرمایه گذاری و کارگزاری ها، شرایط دیگری دارند که باید اعتبار سنجی آن ها توسط سازمان بورس اوراق بهادار در سایت: seo.ir انجام شود.

شما به دلیل مختلفی نسبت به استعلام شرکتی ، اقدام می کنید. مثلا مطمئن شدن از این که شرکت، وجود خارجی داشته و منحل نشده است. از فعال بودن یا فعال نبودن شرکت مطمئن شویم. تصمیم به خرید بخشی یا کل سهام شرکت بگیریم. قصد داریم از نوع شرکت مطلع شویم. می خواهیم بدانیم که موضوع شرکت چیست و قانونی هست یا خیر.

شماره ثبت شرکت چه ویژگی دارد؟

این شماره همان طور که در ادامه گفته شد، ثابت است. تغییر نمیکند. اگر شرکتی، شماره ثبت نداشته باشد یعنی غیر مجاز و غیر قانونی است. کل اطلاعات سهامداران و هیات مدیره و تغییرات آن در طول زمان، قابل بررسی است. برای دریافت کد اقتصادی و افتتاح حساب بانکی جاری و دریافت بسیاری از خدمات دولتی و بانکی، داشتن و ارائه شماره ثبت شرکت الزامی است.

نحوه استعلام شماره ثبت شرکت

هر شرکتی چه مسئولیت محدود، چه سهامی عام، یک شماره ثبت دارد. این شماره مثل کد ملی افراد، ثابت است و در طول زمان، تغییری نخواهد کرد. این شماره، منحصر به فرد است. یعنی شماره ثبت یک شرکت، با شماره ثبت شرکت دیگر فرق دارد. از طریق اداره ثبت شرکت ها و از طریق کارشناسان ثبت شرکت می توان مراحل ثبت شرکت را انجام و شماره ثبت گرفت که بر اساس آن، مهر شرکت صادر می شود.

برای استعلام یک شرکت، بایستی نام شرکت، شناسه ملی شرکت و شماره ثبت شرکت را در اختیار داشت. اگر شما، شماره ثبت شرکتی را نمی دانید، به سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران در نشانی اینترنتی به آدرس: https://www.rrk.ir/News/NewsList.aspx مراجعه کنید.

همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید، می توانید نام شرکت یا بخشی از نام شرکت را در باکس مربوطه وارد کرده و گزینه جست و جو را کلیک کنید تا شرکت یا شرکت هایی که نامی مشابه شرکت مورد نظر شما دارند، به نمایش درآمده و سپس شما بتوانید، شماره ثبت شرکت مورد نظر را پیدا کنید.

شما در سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه می توانید برای پیدا کردن شماره ثبت یک شرکت، نام مدیرعامل یا اعضا هیات مدیره یا نشانی فعالیت را نیز وارد کرده و جست و جوی خود را بر اساس این داده ها، انجام دهید.

برای پیدا کردن شماره ثبت یک شرکت، می توانید اطلاعات فوق را وارد کرده و روی گزینه جست و جو کلیک کنید. توجه داشته باشید که هم اطلاعات شرکت هایی که پس از سال 1399 ثبت یا تغییر داشته اند قابل بررسی است و هم اطلاعات شرکت ها و موسساتی که پیش از سال 98 ثبت یا تغییر داشته اند. اطلاعات شرکت ها از سال 1380 به بعد در این سامانه به صورت رایگان، در دسترس علاقمندان است.

به منظور استعلام گیری شرکت بایستی از روش های زیر اقدام کرد:

-به سایت ssaa.ir مراجعه کرد و فیلد های مورد نظر را به منظور استعلام، تکمیل کرد.

-به سایت IR مراجعه کنید. 

-به سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه مراجعه کنید و همان طور که در راهنمای مصور بالا عنوان کردیم، جست و جو را دنبال کنید.

همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید، در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه، بخشی به نام اطلاعات عمومی شخصیت حقوقی قرار دارد.

شما می توانید با درج شناسه ملی شرکت که از سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه، آن را پیدا کردید، نسبت به استعلام ثبت شرکت مزبور اقدام کنید. هم چنین اگر شناسه ملی را ندارید، می توانید با انتخاب استان و نوع شرکت و شماره ثبت و واحد ثبتی، جست و جوی مربوطه را انجام دهید. ورود تصویر امنیتی 4 رقمی الزامی است.

زمانی که اطلاعات یک شرکت را به درستی وارد کنید، نتیجه ای که عکس آن را در تصویر بالا مشاهده می کنید، به نمایش درخواهد آمد. مشخص می شود که شرکتی با اطلاعات درج شده شما، فعال است. آدرس و کدپستی و شماره ثبت و نوع شرکت به نمایش در می آید.

پس از استعلام ثبت شرکت ها، به ترتیب اطلاعات زیر قابل مشاهده می باشد:

-ثبت کننده شخصیت حقوقی

-شناسه ملی شخصیت حقوقی

-تاریخ تاسیس شخصیت حقوقی

-تاریخ آخرین به روز رسانی (منظور تاریخ ثبت آخرین تغییرات شرکت است)

-نام کامل شخصیت حقوقی

-نوع شخصیت حقوقی (اعم از سهامی خاص، با مسئولیت محدود، موسسه غیر تجاری و غیره)

-شماره ثبت شخصیت حقوقی

-اداره کل ثبت کننده

-واحد ثبتی ثبت کننده

-کد پستی شخصیت حقوقی

-محل اقامت قانونی

-وضعیت شخصیت حقوقی

چه مجموعه هایی را می توان استعلام ثبت شرکت گرفت؟

شما می توانید نسبت به استعلام ثبت مجموعه های زیر اقدام کنید. صفر تا صد تاسیس این مجموعه ها پس از ارسال مدارک متقاضی از سراسر کشور، در اسرع وقت توسط هلدینگ ملاصدرا انجام می شود:

-استعلام ثبت شرکت مسئولیت محدود

-استعلام ثبت شرکت سهامی خاص

-استعلام ثبت شرکت تضامنی

-استعلام ثبت شرکت نسبی

-استعلام ثبت شرکت مختلط سهامی

-استعلام ثبت شرکت مختلط غیرسهامی

-استعلام ثبت شرکت سهامی عام

-استعلام ثبت شرکت تعاونی

-استعلام موسسه غیرتجاری

-استعلام شعبه شرکت خارجی در ایران

-استعلام نمایندگی شرکت خارجی

-استعلام شرکت تعاونی سهامی عام

-استعلام صندوق سرمایه گذاری

-استعلام شعبه موسسه غیرتجاری خارجی

-استعلام نمایندگی موسسه غیرتجاری خارجی

-استعلام شرکت دولتی


مهمترین مزایا و ضرورت های ثبت شرکت

زمانی که شرکتی را ثبت می کنید، به این ترتیب کلیه فعالیت های شرکت اعم از فعالیت های اجرایی، حقوقی و مالی و فعالیت های مرتبط با شرکت قانونی و قابل پیگیری می شود.

همچنین با ثبت شرکت می توانید کد کارگاهی دریافت کرده و تمامی پرسنل و کارمندان خود را تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دهید.

مشتریان همچنین به برند شما اعتماد بیشتری دارند و به راحتی می توانند فعالیت های مختلف از جمله فعالیت های آنلاین را انجام دهند، زیرا مشتری نمی تواند شما را ببیند، به راحتی به محصولات یا خدمات شما اعتماد کرده و خریداری می کند.

با ثبت شرکت می توانید رشد و پیشرفت خوبی داشته باشید و در سطح ملی و بین المللی به شهرت برسید.

با ثبت شرکت نیز می توان در مزایده و مزایده شرکت شرکت کرد و از این طریق سود بسیار خوبی ایجاد کرد و با عقد قراردادهای کلان با سرمایه گذاران بزرگ می توان به سود مالی خوبی رسید. به طور کلی باید بگوییم که ثبت شرکت باید در کلیه برنامه های شرکت رسمی و قانونی باشد و کلیه قراردادها و اسناد موجود در شرکت به رسمیت شناخته شود.

pdf راهنمای ثبت شرکت

این فایل را کامل مطالعه کنید تا بیشتر با ثبت شرکت و مراحل آن آشنا شوید

اهمیت و ضرورت قوانین ثبت شرکت :

ثبت شرکت موجب می شود که کلیه فعالیت های شرکت، اعم از فعالیت های مالی، حقوقی، اجرایی، بیمه ای و غیره، جنبه قانونی پیدا کند.

ثبت شرکت باعث می شود که یک شرکت معرفی شده و در سطح ملی و حتی بین المللی مطرح شود.

ثبت برند برای تولیدات و محصولات آنها امکان پذیر می گردد.

با کمک ثبت شرکت و یا ثبت برند می توان با ارگانهای دولتی قرارداد بست.

ثبت شرکت باعث می شود که مناقصات و مزایده های دولتی که با بیشترین سود همراه است، شامل شرکت مذکور گردد.

ثبت شرکت موجب انعقاد قرار دادهای کلان با سرمایه گذاران بزرگ خواهد شد.

ثبت شرکت به کلیه برنامه های شرکت، جنبه رسمی و قانونی می دهد.

ثبت شرکت موجب می شود کلیه قراردادها و اسناد شرکت به رسمیت شناخته شود.

ثبت شرکت موجب می شود میزان سهام و سود و سمت مشخص گردد و از این طریق سهام داران، مؤسسین و شرکا از شرکت و کلیه قراردادهای شرکت اطمینان حاصل می کنند.

1.پست کردن مدارک

در نهایت پس از تکمیل فرم های فوق، کلیه مدارک لازم باید تهیه و به امضای کلیه شرکا برسد و در پاکت های مخصوص به اداره ثبت شرکت تهران ارسال گردد. با استفاده از کد رهگیری ارائه شده در هنگام ثبت نام آنلاین می توانید وضعیت پرونده خود را بررسی کنید. سیستم را دنبال کنید. پس از زمان مشخص شده و بررسی مدارک، 3 مورد پیش می آید.

2.رد شدن پرونده

اگر مدارک شما دارای نقص فنی باشد که قابل برطرف کردن نباشند، شرکت شما قابلیت ثبت شدن را نخواهد داشت و در این دسته قرار خواهد گرفت. در این شرایط شما باید دوباره مراحل بالا را تکرار و اقدام به اخذ کد رهگیری جدید نمایید.

مرحله‌ی پایانی ثبت شرکت:

3.ناقص بودن پرونده

این حالت زمانی اتفاق می‌ افتد که مدارک شما دارای نقص باشد؛ اما این نقص‌ها قابل جبران شدن باشند. شما باید طبق ابلاغیه‌ای که برایتان ارسال می گردد نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام فرمایید.

4.صدور آگهی

در چنین شرایطی خدمات ثبت شرکت با درخواست شما موافقت می کند و باید برای درج آگهی اقدام کنید. البته قبل از آن باید به صورت حضوری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کرده و پس از امضای دفاتر مدارک خود را دریافت کنید. در نهایت باید به سایت رسمی روزنامه شرکت مراجعه و پس از پرداخت مبالغ لازم، آگهی تاسیس خود را در روزنامه رسمی کل کشور منتشر کنید. پس از چاپ روزنامه رسمی، باید دفاتر مطبوعات تجاری را تهیه کنید، یعنی. دفتر کل و روزنامه شرکت. ظرف چند ماه پس از تاریخ ثبت شرکت، شما فرصت دارید پرونده مالیاتی را ارسال و کد اقتصادی دریافت کنید.ثبت شرکت تخصصی

اگر به گذشته نه چندان دور باز گردیم و ساختار شرکت های قبلی را با شرکت های امروزی مقایسه کنیم تفاوت های آشکاری را در این نوع شرکت ها با شرکت های امروزی مشاهده کنیم. تفاوت هایی که ثبت شرکت تخصصی به خوبی برای بسیاری از مردم عادی جامعه نیز کاملا ملموس است.شرکت های قبلی یا با ساختار قدیمی تر از انواع شرکت هایی بودند که ساختاری پر شاخ و برگ داشتند و بسیار تنومند و بزرگ بودند. این نوع شرکت ها ترجیح می دادند تمامی وظایف و فعالیت های شرکت خودشان را خودشان مدیریت کنند و همه چیز تحت نظارت خودشان باشد. به همین دلیل معمولا شرکت های قدیمی که به نوعی با شرکت های دولتی فعلی ایران می توان آنها را مقایسه کرد شرکت هایی سنگین و کاملا کند شناخته می شدند. فعالیت هایی که در این شرکت ها انجام می شد با صرف زمان و انرژی زیادی انجام می گرفت و نهایتا خروجی مورد نظر خروجی مورد دلخواه حداقل از دیدگاه مشتریان بیرونی نبود.

انواع شرکت های تخصصی

شرکت تولیدی یا تامین کننده

مانند انواع شرکت هایی که یک تا چند تولید منحصر به فرد را دارند. این تولیدات می تواند تولیدات تمام کننده یا آماده سازی محصول باشد و یا می تواند در گروه تولیدات محصولات جانبی مانند انواع لوازم یدکی و زیر مجموعه باشد.

شرکت فنی و مهندسی

این نوع شرکت ها فعالیت های مهندسی و یا فنی یک شرکت را در قالب موضوعات مشاوره ای و یا ارائه خدمات انجام می دهند. به عنوان مثال مهندسی محصول یک کارخانه را عهده دار می شوند و یا موضوعات کنترل کیفی و از این دست را انجام می دهند.

شرکت بازرگانی

بسیاری از شرکت های تخصصی در قالب شرکت های بازرگانی خلاصه می شوند. این شرکت ها عمدتا برای تامین نیاز بازار و یا نیاز شرکت ها فعالیت می کنند. در واقع کار خرید و فروش را عمدتا پشتیبانی می کنند که حوزه فعالیت آنها می تواند هم داخلی باشد و هم خارجی.

شرکت خدماتی

عموم شرکت های نظافتی، پرستاری، حمل و نقل و غیره از این دست هستند. در واقع این شرکت ها بصورت اختصاصی و یا کلی نیازهای مربوط به حوزه خدمات را عهده دار می شوند. از حمل و نقل بار برای اثاث کشی خانه ها و شرکت ها گرفته تا حمل و نقل جاده ای، نظافت شرکت ها و خانه و غیره در زیر شاخه این نوع شرکت ها هستند.

شرکت پیمانکاری

حوزه فعالیت شرکت های پیمانکاری بسیار رو به توسعه است. امروزه این شرکت ها برای انجام بسیاری از امور ثبت می شوند. ثبت شرکت پیمانکاری در حوزه ساخت و ساز، تامین ، تجهیز، فروش و … دیده می شود. شرکت های پیمانکاری به دلیل اهمیتی که دارند رتبه بندی هم می شوند.

شرکت عمرانی و ساختمان سازی

هر چند این نوع شرکت ها را می توان به شکلی در نوع شرکت های پیمانکاری هم دید اما اختصاصی تر شده اند. مثلا امروزه در شرکت های عمرانی و یا ساختمان سازی ممکن است یک پیمانکار برای همه امور در نظر گرفته شود و یا یک شرکت ساختمان ساز، یک شرکت تاسیساتی ، یک شرکت برق کاری و .. برای یک ساختمان در نظر گرفته شوند که هر کدام فیلد تخصصی خود را پوشش می دهند.

شرکت علمی

این نوع شرکت ها عمدتا به ترویج علم و دانش و یا تحقیق و توسعه می پردازند و درآمد و یا محصول آنها علمی است که تولید می کنند. بسیاری از شرکت های دانش بنیان در زیر شاخه این نوع شرکت ها هستند.

شرکت مدیریتی

شاید نسل جدیدتری از شرکت های تخصصی باشند که در حوزه مدیریت و مشاوره مدیریت فعالیت می کنند. بسیاری از این شرکت ها به عنوان تامین کننده خدمات مدیریتی در شرکت ها بصورت اصولی و تخصصی مبادرت می ورزند و در واقع بخشی از خواسته شرکت ها را مدیریت می کنند. شرکت های دریافت کننده استاندارد های مدیریت بین المللی، شرکت های تامین کننده نیروی انسانی و .. از این دست هستند.

شرکت آموزشی

شرکت های آموزشی به ارائه آموزش های تخصصی و ویژه به افراد مورد نیاز در قالب شخصیت های حقیقی و حقوقی مبادرت می ورزند. این شرکت ها که هر روز هم بر دامنه آنها افزوده می شود ممکن است تخصصی تر یعنی تنها برای آموزش بخشی از نیازها مانند نیازهای درسی و دانشگاهی و یا آموزش های خاص بازار کار و … ثبت شوند.

0:00
0:00

پادکست راهنمای ثبت شرکت

به این پادکست گوش فرا دهید تا بیشتر با ثبت شرکت و مراحل آن آشنا شوید

امروز با ما تماس بگیرید


درباره ثبت شرکت ملاصدرا


ثبت شرکت ملاصدرا

ثبت ملاصدرا با استخدام و به کار گیری نیروهای جوان، خبره و متخصص یک مجموعه ی جوان، پویا و متخصص را اداره می کند. در نتیجه در انجام …

گواهینامه ها

هلدینگ بین‌المللی ملاصدرا مجموعه‌ای مرکب از چند دهه کارگروه فوق تخصصی که برای حمایت از بازرگانان، صنعت‌گران و مجموعه‌های خدماتی و رفاهی-فرهنگی خدمات خود را ارائه می‌دهد. خدمات ما شامل …