مشاوره رایگان :

جهت مشاوره رایگان امور ثبتی و حقوقی خود فقط کافیست شماره تلفن خود را برای ما ارسال نمائید، تا کارشناسان و وکلای مجرب ما در کمتر از ۶۰ ثانیه با شما تماس بگیرند .

تماس آنی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

امور حقوقی یک کار بسیار تخصصی است که نباید آنرا به هر شخصی سپرد. امروزه ما در همه امور خود اعم از شخصی و خانوادگی ، فعالیت های اقتصادی و کار با مسائلی برخورد می کنیم که نیاز به مشاوره داریم و هرکدام وکیل متخصص خود را دارد.. بنابراین اولین چیزی که در این گونه مواقع به ذهن اشخاص می رسد نیاز به وجود یک فرد متخصص در زمینه حقوقی است که بتواند ما را در مسائل حقوقی آگاه کند و مشاوره بدهد. وجود یک متخصص ( وکیل ) حقوقی در تصمیم نهایی ما در امور مختلف بسیار کارآمد خواهد بود.

اما چگونه مشاوره حقوقی رایگان بگیریم ؟

روش های متعددی وجود دارد که شما بتوانید از اطلاعات و دانایی یک فرد متخصص استفاده کنید. ما در ادامه راههای مختلفی را برایتان شرح می دهیم .

وکیل آنلاین

دغدغه بسیاری از افراد در مواجهه با مسائل حقوقی دسترسی فوری به یک مجموعه حقوقی معتبر است که بتواند در کمترین زمان مشکل شما را حل کند و راه حل های پیشنهادی را برایتان روی میز قراردهد . همچنین مهم است که تا پایان حل مشکل شما در کنارتان باشد.

گرفتن مشاوره آنلاین و فوری مناسب کسانی است که بخصوص امکان مراجعه حضوری برای آنها وجود نداشته و می خواهند در کمترین زمان و با کمترین هزینه به وکلای باتجربه و خبره دسترسی پیدا کنند.

شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی ثبت ملاصدرا ، شماره تماس خود را در کادر مربوطه قرار دهید، کارشناسان ملاصدرا در کمتر از 60 ثانیه با شما تماس خواهد گرفت و پیگیر امور حقوقی شما خواهند شد.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی یکی از بهترین راه های مشاوره است که می توانید با تلفن به صورت رایگان مشاوره بگیرید. شما با وصل شدن مستقیم به کارشناسان حقوقی می توانید سوالات حقوقی خود را از ایشان بپرسید.

مشاوره حقوقی حضوری

یکی از راحت ترین و سنتی ترین راه ها مراجعه حضوری است. شما می توانید با مراجعه حضوری به موسسه حقوقی ملاصدرا ، با کارشناسان و وکلای این مجموعه صحبت کنید.و مشاوره بگیرید.

موسسه حقوقی

در چه مسائلی می توانیم مشاوره حقوقی رایگان بگیریم؟

بعد از دانستن راه های مختلفی که می توانید به آسانی به یک مشاور حقوقی وصل شوید. به این نکته مهم می رسیم که در چه مسائلی می توان مشاوره گرفت ؟
در پاسخ باید گفت شما می توانید در زمینه های مختلف حقوقی از موسسه ملاصدرا مشاوره بگیرید.

• قبول کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ، ثبتی و شهرداری
• چک ، سفته برات ، ملکی و شرکت ها
• اخذ سند رسمی برای ملک بدون سند و سند عادی
• کلیه دعاوی خانوادگی ( مهریه ، نفقه ، حضانت و طلاق )
• تنظیم کلیه قراردادهای حقوقی و تجاری
• تخلیه اماکن تجاری و مسکونی
• انجام داوری

در بسیاری از موارد همچون تنظیم قرارداد و صورتجلسه نیاز به مشورت و مشاوره با وکیل متخصص مورد نیاز است. حتی در موارد زیادی بدون نیاز به حضور در محاکم حقوقی و عمومی و با استفاده از جلسات مواجه حضوری مشکلات و مسائل حل می شود.

انجام انواع دعاوی حقوقی

دادخواست هايی که مربوط به عقد قرارداد میشود شامل موارد زیر است :
1. تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع
2. ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال
3. صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول
4. خلع يد
5. قلع و قمع
6. مطالبه اجرت المثل ايام تصرف
7. مطالبه ديون و خسارات
8. دعاوي تقسيط
9. فسخ قراردادها
10. استرداد مورد معامله
11. اثبات مالكيت دادخواست تخليه
12. افزايش اجاره بها
13. مطالبه اجاره بها

دعوای حقوقی ، دعوایی است که مرتبط با حقوق افراد و جبران خسارت ناشی از این نقض حقوق است .
اغلب این حقوق که در قانون مدنی تشریح شده است در قالب دو دسته کلی اموال و اشخاص است .
در دسته اموال بیشتر موضوعات از قبیل موارد زیر است :
خرید و فروش
مالکیت افراد بر اموالشان
اجاره ، رهن
وصیت ، ارث و …
در دسته مربوط به اشخاص نیز اغلب موضوعات موارد شخصی است همچون:
تابعیت
ازدواج
طلاق و ..
بنابراین هر زمانی که حق شخصی بر اثر رفتار فرد دیگری نقض شود ، از طریق قانون می توانید در دادگاه طرح دعوی کنید.

وکیل

انجام کلیه امور داوری توسط موکلین ملاصدرا انجام می گردد. داوری روشی است که برای حل اختلاف استفاده میشود. در این روش طرفین دعوا به جای مراجعه به نهاد های قضایی ، اختلاف خود را به یک یا چند داور مورد اعتماد می سپارند .
در حقوق داخلی و امور بین المللی داوری استفاده زیادی دارد . همچنین داوری در ارث و میراث یکی از مواردی است که وکلای ملاصدرا در آن تخصص ویژه ای دارند.

شروع چت
سلام
چگونه میتوانم کمکتان کنم؟