مشاوره رایگان :

جهت مشاوره رایگان امور ثبتی و حقوقی خود فقط کافیست شماره تلفن خود را برای ما ارسال نمائید، تا کارشناسان و وکلای مجرب ما در کمتر از ۶۰ ثانیه با شما تماس بگیرند .

تماس آنی

فروش برند

فروش برند آماده

اگر تاکنون پیگیر ثبت برند بوده باشید ، حتما با روند نسبتا طولانی ثبتی مواجه شده اید . اگر خوش شانس باشید و برندتان قبلا به ثبت نرسیده باشد که کار چندان سختی پیش رو ندارید . با تکمیل روند اداری می توانید برند دلخواهتان را به ثبت برسانید . اما ممکن است برند دلخواهتان و یا مشابه آن ،  قبلا به ثبت رسیده باشد که در این صورت باید به دنبال نام دیگری بگردید. و دوباره در سامانه درخواست بدهید . گاه لازم است که این روند را چندین و چند بار تکرار کنید. و در این پروسه با مشکلاتی مواجه شوید . چراکه علاوه بر هدر رفتن زمان تان برای درخواست های مجدد باید هزینه نیز بپردازید. در این صورت بهترین پیشنهاد خرید یک برند آماده فروش است. بدین طریق به راحتی می توانید صاحب یک برند شوید.

برند آماده و ثبت شده

اقدام بعدی پس از ثبت شرکت  ، ثبت برند است ؛ برای ارائه محصولات و خدماتتان نیاز به یک نام مشخص و مرتبط دارید . که معرف محصولاتتان باشد. در اینجا با استفاده از یک برند معروف می توانید ارزش کالای خود را ارتقا داده و با کیفیت بالاتری به فروش برسانید.

برندی که از قبل پروسه ثبتی را پشت سر گذاشته باشد آماده بهره برداری و استفاده است . افراد بسیاری هستند که قبلا هزینه ها ی لازم را پرداخت کرده و دوندگی های لازم ثبت برند را انجام داده اند . بنابراین برند ثبت شده است و اکنون در کوتاه ترین زمان می توانید آن را به نام خود کرده و از آن استفاده کنید.

واگذاری برند

شاید برایتان پیش آمده باشد که قبلا برندی را ثبت کرده باشید ، و اکنون به دلایل مختلفی از قبیل تغییر شغلتان به آن نیاز نداشته باشید؛ از این رو در کوتاه ترین زمان و بدون دردسر می توانید برندتان را به دیگری واگذار کنید .

بدین صورت تمام هزینه هایی که قبلا برای ثبت آن پرداخت کرده اید ، به راحتی به شما بازخواهد گشت.

برند مواد غذایی ، برند آرایشی ، و همینطور برند آماده لوازم خانگی از جمله پرفروش ترین برندهای آماده در ایران می باشند و همواره متقاضی برای خرید این نوع برندها وجود دارد.

فروش برند

خرید امتیاز برند

خرید امتیاز برند بسته به نوع تجارتی که دارید امکان پذیر است . بدین معنی که در وبسایت مالکیت معنوی به طور رسمی برای تمامی زمینه های تجاری یک طبقه بندی بخصوص در نظر گرفته شده است.  برند شما بسته به نوع تجارتی که دارید در یک یا چند طبقه قرار می گیرد. اگر با مشاوران ثبتی در ارتباط باشید ، آنها به شما می گویند که چه نوع برندی را با توجه به تجارت تان می توانید تهیه کنید. برای اطلاع بیشتر از طبقه بندی ها می توانید به لینک لیست طبقات برند و علامت تجاری مراجعه کنید.

مزایای خرید برند آماده چیست ؟

یکی از مهمترین مزایای خرید برند آماده ، رها شدن از پروسه طولانی ثبت برند است . برای اینکار می بایست روند طولانی تری طی میکردید ، اظهار نامه پر می کردید ، منتظر تایید شدن آن می ماندید ، که اگر تایید می شد باید به دنبال انتشار روزنامه رسمی می رفتید و الی آخر.

از دیگر مزایای خرید برند آماده این است که تنها کافیست به دفترخانه ثبت اسناد مراجعه کنید و برند را به نام خودتان ثبت کنید.

دیگر نیازی نیست منتظر تایید یا رد درخواستتان باشید. زیرا تمام مراحل ثبت قبلا به انجام رسیده است .

مهم تراینکه خرید برند آماده نیازی به پروانه بهره برداری و یا مجوز تاسیس ندارد و تنها با ارائه کارت شناسایی صورت خواهد پذیرفت.

برای خرید و فروش برند آماده چه مدارکی نیاز است ؟

با استفاده از کارت شناسایی می توانید برندتان را انتقال دهید . از جمله مدارکی که نیاز دارید

مدارک شناسایی فروشنده و خریدار
شماره ثبت برند و شماره اظهارنامه
اسناد و مدارک مربوط به ثبت برند نظیر آگهی و روزنامه تقاضا
مدارک مرتبط با نوع کسب و کار
تنظیم قرارداد در دفترخانه
مدارک وکیل رسمی در صورت وجود

برای اینکار شما نیازی به کارت بازرگانی یا جواز تاسیس ندارید . یکی از برند های آماده پیشنهادی را برگزینید . زمان را ازدست نمی دهید و بلافاصله کسب و کار رسمی خود را با برند جدید شروع کنید.

مراحل خرید برند تجاری آماده چیست ؟

همانطور که گفته شد برند آماده بسیار ارزشمند است ؛ چراکه متقاضیان بدون صرف وقت و هزینه اضافی می توانند به اهداف خود برسند و ایده های خود را به مرحله اجرا درآورند .

مراحلی که باید برای خرید برند تجاری طی کنید به طور خلاصه به شرح زیر است :

نام برند خود را نتخاب کنید

از سازمان ثبت استعلام برند بگیرید

جهت نقل و انتقال برند به دفترخانه مراجعه کنید.

منتشر شدن آگهی انتقال برند در مطبوعات رسمی ( روزنامه رسمی)

برند فروشی ارزان

با توجه به توضیحاتی که بالاتر دادیم ؛ برند فروشی ارزان یکی از موارد پرمتقاضی است . اگر بتوانید برندی را به قیمت مناسب تر بخرید ، برد کرده اید اما همچنان توجه داشته باشید که همچون ضرب المثل قدیمی هیچ ارزانی بی  حکمت نیست !!

باید ابتدا مشخص کنید که از خرید برند چه هدفی دارید. با توجه به تجارت و حرفه ای که در آن فعالیت می کنید برند متناسب خودتان را تهیه کنید .  بنابراین خرید برندی که متناسب شغل تان نباشد به کارتان نخواهد آمد .

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم در بین متقاضیان ، بیشترین تقاضا در جهت خرید برند برای مواد غذایی است. همچنین خرید و فروش برند آرایشی و خرید برند آماده لوازم خانگی بسیار پرطرفدار است. اگر کسب و کارتان در این زمینه ها و موارد مشابه است ، بهترین پیشنهاد برای شما استفاده از برندهای فروشی آماده است.

شروع چت
سلام
چگونه میتوانم کمکتان کنم؟