مشاوره رایگان :
جهت مشاوره رایگان امور ثبتی و حقوقی خود فقط کافیست شماره تلفن خود را برای ما ارسال نمائید ، تا کارشناسان و وکلای مجرب ما در کمتر از ۶۰ ثانیه با شما تماس بگیرند .

ثبت برند بین المللی


ثبت برند بین المللی

 

ثبت برند بین المللی یا به اصطلاح ثبت مادرید :

معاهدات چندجانبه در مرکز WIPO در جلسات مجمع ۲۰۱۸ تقویت شد و دو معاهده مرتبط با مالکیت معنوی را از موافقتنامه های قرن نوزدهم که به تسهیل رشد صنعتی شدن و تجارت بین المللی به معاهده هایی که اقتصاد دانش جهانی را به نفع نوآوران و سازندگان در همه جا تسهیل می کنند، اداره می کند.

 

سیستم مادرید راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای ثبت و مدیریت علائم تجاری در سراسر جهان است.  تک پرونده را تکمیل کنید و یک مجموعه از هزینه ها را برای درخواست حفاظت در ۱۱۸ کشور بپردازید. اصلاح یا گسترش مجموعه جهانی علامت تجاری خود را از طریق یک سیستم متمرکز جهانی که شما میتوانید با این سیستم از برند خود در عرصه بین المللی حفاظت کنید و آزادانه تبلیغ نمایید .

در دنیای  امروزی که اصطلاحا به ان دهکده جهانی گفته میشود و با گسترش حمل و نقل هاو امنیت  های بین المللی تولید کنندگان در تمام نقاط دنیا میتوانند محصولات خود را در عرصه جهانی عرضه نمایند . و در تلاش هستند که کسب و کار و محصولات خود را در عرصه های بین المللی به فروش بگذارند .پس برای انجام این امر و حفاظت از محصولات خود از تقلب و کپی شدن و یا هر مشکل دیگری لازم است شما از برند و نام تجاری خود حفاظت نمایید تا کسب و کاری که شما برای به ثمر رساندن آن تلاش نموده اید به خطر نیوفتد.

چطوری ثبت برند بین المللی انجام دهیم  ؟

شما می توانید از سیستم مادرید استفاده کنید اگر یک اتصال شخصی یا کاری به یکی از اعضای سیستم داشته باشید. این به این معنی است که شما باید: اقامت داشته باشید، یک بنگاه صنعتی یا تجاری داشته باشید یا شهروندی یکی از ۱۱۸ کشور تحت پوشش ۱۰۲ عضو سیستم مادرید باشد. و لازم است قبل از اقدام به ثبت مدارک را تکمیل نموده و قبل از اقدام به ثبت لازم است از برند مورد نظر خود استعلام بگیرید تا برند مورد نظر شما در کشور های دیگر ثبت نشده باشد . و این کار مستلزم هیچ هزینه ای برای شما نمیباشد و میتوانید این کار را با

کارشناسان ملاصدرا انجام دهید.

ثبت برند بین المللی چه فوایدی دارد ؟

سیستم مادرید شما را در طول دوره زندگی علامت تجاری خود، از برنامه تا بازسازی، پشتیبانی می کند. از این راهنماها برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نحوه جستجوی علامت های تجاری موجود در قبل از اینکه شما برای حفاظت درخواست استفاده کنید، نحوه ارسال یک درخواست بین المللی و نحوه مدیریت ثبت نام علامت تجاری بین المللی خود را استفاده کنید.

سیستم مادرید یک سیستم بسیار مفیدی میباشد که شما میتوانید برند خود و یا علائم تجاری ود را در ان ثبت کرده و در عرصه بین المللی حفاظت کنید.س .

 

ثبت اختراع بین المللی چیست؟

اگر منظور از عبارت ثبت اختراع بین المللی یا ثبت بین المللی اختراع  این است که ما اختراع خود را در یک مرجع ثبت میکنیم و در همه کشور های دنیا حمایت میشویم، باید بدانیم که چنین حمایتی وجود ندارد. طبق قوانین بین المللی، حمایت قانونی از اختراعات محدود به مرز جغرافیایی هر کشور  می باشد. یعنی چنانچه شما اختراع خود را در کشور آمریکا ثبت کرده باشید و شخصی در کشور ایران حق اختراع شما را نقض کند،شما بر اساس ثبت اختراع کشور آمریکا نمیتوانید به مراجع حقوقی کشور ایران مراجعه کنید و بر علیه آن شخص اقامه دعوا کنید.

البته بر طبق معاهده پاریس، چنانچه بیش از ۱۲ ماه از تاریخ اظهار نامه ثبت اختراع نگذشته باشد، می توانید بر اساس همان تاریخ حق تقدم در اداره ثبت اختراع کشور ایران برای ثبت اقدام کنید. این مطلب در خصوص اختراعاتی که ابتدا در ایران ثبت شده باشند و پس از آن بخواهند در کشور آمریکا (یا هر کشور دیگری ) ثبت شوند نیز صدق می کند.

جهت حمایت بین المللی از اختراع بهترین گزینه برای مخترعان معاهده همکاری ثبت اختراع میباشد

 

Call Now

ثبت برند بین المللی